Kontakt oss om din reise i dag!

Send oss ditt telefonnummer og epost så kontakter vi deg!

Vennligst fyll inn navn

Vennligst fyll inn epost adresse

Team Traveldesign

Ingenting kan erstatte møtet mellom mennesker!

TRAVELDESIGN er en av Norges ledende nisjeoperatører innen skreddersøm av gruppereiser, firmaturer og konferanser.

Dette er håndverket vårt og vi yter vårt ytterste – hver gang.

Hos oss får du tilgang til de beste folkene i bransjen, et nøye sammensatt og godt sammensveiset lag med lang erfaring.

Vi har vært ute en vinternatt før.

TRAVELDESIGN er en personlig, engasjert og energisk bedrift. Reiseliv er ikke bare en jobb for oss, det er en livsstil. Vi er her fordi vi elsker jobben vår. Arbeidsglød gir oss kraft og glede i møte med kundene våre. Det har resultert i kundeforhold som har vart i mer enn 20 år. Det er vi veldig stolte av.

Like stolte er vi av at 80% av kundene våre kommer tilbake til TRAVELDESIGN.

Vi er med deg hele veien!

MØT TEAM TRAVELDESIGN!

Vårt team

Karin Lampe
Daglig Leder

+47 4000 8580
+47 5555 4855
karin@traveldesign.no

Grethe Aadne Folkestad
Senior Salgssjef Oslo

+47 4000 8595
grethe@traveldesign.no

Tanja Laine
Senior Prosjektleder

+47 4000 8583
+47 5555 4853
tanja@traveldesign.no

Åshild Steine
Senior Prosjektleder

+47 4000 8578
+47 5555 4858
as@traveldesign.no

Frøydis Bruvik
Senior Prosjektleder

+47 4000 8579
+47 5555 4854
fb@traveldesign.no

Sissel Hjelmås Eide
Senior Prosjektleder

+47 4000 8576
+47 5555 4859
sissel@traveldesign.no

Elisabeth Lampe-Bellamy
Senior Salgssjef

+47 4000 8575
+47 5555 4852
elisabeth@traveldesign.no

Heidi Gjervik
Senior Prosjektleder

+47 970 89 799
+47 5555 4844
heidi@traveldesign.no

Trude Kvamme
Senior Prosjektleder

+47 4000 8582
+47 5555 4856
tk@traveldesign.no

Lars Eirik Rydland
Systemansvarlig / Prosjektleder

+47 415 66 340
+47 5555 4840
lars@traveldesign.no

Grethe Stevnebø
Økonomi/Prosjektleder

+47 911 48 235
+47 5555 4843
gs@traveldesign.no

Sølvi  Nordin
Sølvi Nordin
Salgsansvarlig Trondheim og Nord-Norge

+47 459 14 315
solvi@traveldesign.no

Webdesign and CMS by Argo ©